SPAM

Miejsce, w którym możesz zareklamować swojego bloga - reklamując go tutaj, masz pewność, że z pewnością go odwiedzę. Spam w każdym innym miejscu będzie od razu usuwany.
Dla utrzymania porządku usuwam przeczytane komentarze.

83 komentarze:

 1. Spam
  April to dziewczyna mieszkająca w Londynie,wraz z przyjaciółmi chodzi do wspólnej szkoły.Wszystko było by dobrze,gdyby nie fakt że któregoś dnia,jej chłopak rzuca ją.Rozstanie boli jak każdego z nas. Próbuję pobudzić zazdrość Alexa chodzącego wraz z nią do szkoły,podrywając na jego oczach innych.A nawet idzie z nimi do łóżka tylko po to aby jej ex wiedział co stracił.
  W końcu zapomina już o słodkiej zemście,bawiąc się na imprezach,pijąc nie zliczone ilości alkoholu czy uprawiając sex z przyjacielem.
  http://andiamveryhappy.blogspot.com
  Jeśli spodobał ci się blog,zapraszam do napisania swojej opinii na temat rozdziału w komentarzu,a także do zaobserwowania opowiadania.
  Pozdrawiam,i przepraszam za spam ~Gabi xo

  OdpowiedzUsuń
 2. Czym jest życie? Jeden woli postawić na karierę, inny na rodzinę. A ty na co postawisz? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o śmiertelnej chorobie? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o zaginionej rodzinie? Czy po rozwodzie dałbyś szanse sobie i nowej miłości? Czy dasz szansę intrygującemu mężczyźnie? Claudia Collins to kobieta z pasją, która osiągnęła zdecydowanie więcej niż na początku pragnęła. Czy odnajdzie swoje szczęście?
  http://kusilam-los.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie nie są tacy za jakich się podają. Łajdak pozostanie łajdakiem, kłamca kłamcą, a oszust oszustem. Więzów krwi się nie wybiera. Tak samo jak rodziny, choć to pojęcie względne. Można nienawidzić, ale to nie zmienia niezbitych faktów. Drugie imię Claudii Collins to kłopoty. Każdy z nas ma drugą twarz. Którą ty poznasz?
  http://daj-nam-szanse.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Historia dziewczyny mieszkającej w rosyjskim domu dziecka na terenie polski. Straszny obraz życia bezbronnych dziewczynek.
  http://bonheur-vole.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Walka strażników. - Od wieków równowagę na świecie utrzymują kolejne trzyosobowe grupy strażników. Dwóch to wojownicy, trzecia osoba natomiast jest wyrocznią. Jednym z ich głównych zadań jest przywracanie ludzkiego życia jednemu wampirowi - raz na 360 dni. Tym razem jednak pojawiło się trochę komplikacji i nie do końca wiadomo kto jest przyjacielem, a kto wrogiem...
  Zapraszam na http://howilostafriend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Była, jest i będzie. Nie pokona jej nawet śmierć. Mimo że ciało ulegnie rozkładowi, a kości skruszeją, dusza przetrwa wszystko, nie porzuci życia ziemskiego. Będzie się błąkać po najodleglejszych krańcach świata, krańcach ludzkiej wyobraźni.
  Podobno w przyrodzie nic nie ginie - ona jest tego najlepszym dowodem.
  Zapraszam na slowa-sercem-pisane.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D.
  To opis REALNEGO życia gwiazdy pod postacią dziennika Harry'ego Styles'a.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Żyjesz? Boisz się? Odczuwasz lęk? Widzisz to, czego nie powinieneś? A może popełniłeś zbrodnię, o której nigdy byś nie pomyślał? Zastanów się, co zrobisz teraz. Czas płynie, tik tak, tik tak. Kłamca zostanie na zawsze kłamcą, zabójca zabójcą, morderca mordercą, manipulator manipulatorem. A ty kim będziesz? [..] Zabawa dopiero się zaczyna.
  http://gradopierosiezaczyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. [SPAM]
  Sny niekiedy przekazują więcej niż nam się wydaje. Jednak czy naprawdę mogą ukazywać przeszłość? Czy rzeczywiście można im ufać? I czy warto cofać się wstecz, zamiast skupiać na teraz i tutaj?
  Milena podświadomie zaczyna szukać odpowiedzi na te pytania. Sny, które zaczęła miewać z dniem swoich osiemnastych urodzin, coraz częściej zajmują jej myśli, nie dając o sobie zapomnieć. Wkrótce nabiera nadziei, że staną się sprzymierzeńcem w rozwiązaniu tajemnic, którymi owiana jest cała jej rodzina, nie spodziewając się nawet, jak wiele mogą przy tym zmienić.
  http://mowa-snow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć ! :D Nie dawno założyłem sobie bloga, jest to mój pierwszy blog i w ogóle opowiadanie więc... byłbym wdzięczny gdybyś wyraziła się na temat tego jak piszę :D Byłoby miło... ale nie zmuszam <3
  Pozdrawiam Erik xx

  http://despite-all-dead.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. just-imagine-something.blogspot.com

  Ona - ruda wampirzyca z Doncaster, która boi się stracić wszystko i ona - blond anielica, która już straciła wszystko... Takie różne, a jednak takie same... Sprawdź, co mogą zyskać, a co stracić, podążając za szczęściem...

  OdpowiedzUsuń
 14. Dulce Dragon przez osiemnaście lat swojego życia pracowała jako baletnica. Nagle złamała kostkę w kilku miejscach. Jest zmuszona zamieszkać z ojcem, którego szczerze nienawidzi. Z resztą ze wzajemnością. To dla niej upokarzające i niezręczne, iż jako dwudziestopięcioletnia kobieta musi wprowadzić się do niego oraz po części przyznać rację. Jak potoczą się jej losy? Na horyzoncie pojawi się trzech, zupełnie różnych mężczyzn. Jak sobie poradzi?
  http://ofiaryczasu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. http://spis1d.blogspot.com/
  Zapraszamy do spisu!

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie zapraszam na nowo powstały blog pt. "Grzeszne Sumienie", gdzie opublikowan został prolog!

  Opowiadanie ukazuje historię Catherine Anderson, która po pięciu latach pobytu w więzieniu w końcu opuszcza celę. Jednak w dzień przed wyjściem na wolność zjawa się u niej tajemniczy gość z kuszącą propozycją. Dziewczyna z chęcią przyjmuje nowe zadanie, którego nagrodą jest tak zwana "czyste karta". Przy okazji Catherine dowiaduje się kto zamordował bliską jej osobę. Pod nowym nazwiskiem wkracza w zupełnie obcy jej świat, by pomścić brata, a jednocześnie by wypełnić powierzone jej zadanie...

  Jeśli lubisz intrygi, zagadki, tajemnice i krew na rękach, to zapraszam.
  http://grzeszne-sumienie.blogspot.com/

  Przepraszam za spam, ale początki bywają ciężkie, a jak to mówią reklama dźwignią handlu i kluczem do sukcesu...

  OdpowiedzUsuń
 17. Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu.
  Przyszłość, Ziemia zatrzymuje się. Świat zostaje podzielony na dwie Strefy: Jasną i Ciemną. Władze Strefy Ciemnej nie obchodzi los obywateli, muszą oni walczyć o każdą sekundę swojego życia. Jak poradzi sobie z tym Hope, dziewczyna, która czuje się najbardziej odpowiedzialna za swoją rodzinę?
  www.oddzieleni.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałabym poinformować, że na http://drop-of-hope.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział ;) Mam nadzieję, że się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 19. Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty... Ciekawi Cię opis mojej książki? W takim razie zapraszam na mojego nowego bloga: www.troubles-of-love.blogspot.com
  Ukazał się prolog. Mam nadzieję że wpadniesz. Jeśli Ci się spodoba, pozostaw po sobie jakiś ślad. ;) Pozdrawiam i bardzo przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 20. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?

  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie: zgubne-uczucia.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czym jest nadzieja? Czy jest czymś, co przybywa, gdy wszystko inne odchodzi, czy wręcz przeciwnie? Czy jest matką głupców i czy aby na pewno opuszcza nas jako ostatnia? Kiedy Lora znalazła sie obok tajemniczego chłopaka przy barze nie spodziewała się, że parę miesięcy potem jedyne, co jej pozostanie to właśnie nadzieja. I łzy. Tak... Dużo, dużo łez. Czy przelotny romans może okazać się czymś więcej? Czy Lora jeszcze kiedyś będzie mogła żyć życiem zwykłej nastolatki, czy światła fleszy, przyjaciel z depresją i uczucie do chłopaka, który ma swoje własne, usłane różami życie zniszczy ją doszczętnie? Przecież każdy zasługuje na odrobinę miłości nawet, jeśli by ją zdobyć trzeba dopuścić się czynów takich jak morderstwo, czy ucieczka z rodzinnego miasta. Nawet Lora potrzebuje miłości, potrzebuje szczęścia. Ale czy je zdobędzie w świetle zdarzeń najbliższych dni, miesięcy... Lat? Bądź wdzięczna za życie jakie masz.

  A jak myślisz, czy Ty wytrzymałabyś na miejscu Lory...?
  http://she-is-scared.blogspot.com/
  Nadal nie przekonana? Koniecznie obejrzyj zwiastun!
  https://www.youtube.com/watch?v=KRVzolHUPLM

  OdpowiedzUsuń
 22. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Pomackamy, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia pomackamy.blogspot.com zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 23. Adoptowana Reia do tej pory prowadziła monotonne życie przeciętnej amerykańskiej nastolatki i niczym nie wyróżniała się z tłumu. Dopiero odwiedziny dziwnego gościa, który mówi, że jest ona upadłym aniołem, sprawiają, że coś zaczyna naprawdę się dziać w jej świecie. Czy to prawda? Czy teraz może udowodnić archaniołom i Bogu swoją niewinność? Czy wybaczą jej i zwrócą skrzydła? Nie. Anioły spadają z nieba nie bez powodu...

  [z-nieba.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 24. SPAM
  Molly to dziewiętnastoletnia dziewczyna która w swoim życiu wiele przeszła. Najpierw uciekła z domu bo nie mogła wytrzymać ze swoim ojcem a teraz mieszka razem ze swoim chłopakiem do którego już nic nie czuje. Ich relacje opierają się tylko na awanturach kłótniach. Chodź wiele razy chciała uciec i zostawić GO to nie mogła bo ON jej na to nie pozwalał. Pracując jako reporterka telewizyjna poznaje jakże sławny zespół One Direction. Nigdy nie przypuszczała by że aż tak wiele zmieni w jej życiu. Czy w końcu zbierze się na odwagę i odejdzie od chłopaka którego już nie kocha. Czy w końcu zrozumie co to szczęście?
  Zapraszam na bloga: http://believingindreams-story.blogspot.com/
  Pamiętaj dla mnie liczysz się TY.

  OdpowiedzUsuń
 25. *SPAM*

  Chcesz się dowiedzieć prawdy na temat swojego bloga ? Zgłoś się na czyste opowiadania , gdzie z przyjemnością zrecenzujemy twoje opowiadanie. http://czyste-opowiadania.blogspot.com/

  Oraz zapraszam cię na moje blogi z opowiadaniami:
  http://errorlove1d.blogspot.com/
  http://pelnia-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. [SPAM! z góry przepraszam, ale reklama to reklama ;)]
  Rok 2015.
  Tajemniczy wstrząs elektromagnetyczny został wyłapany przez dwa wydziały ISAYSS. Zarówno kanadyjski, jak i portugalski, twierdzą, że źródło znajduje się na terenie Polski. Agencja nie jest jednak w stanie odkryć prawdy o tajemniczym sygnale. Przewodnicząca sektora Szóstego wplątuje się w niebezpieczną intrygę uknutą przez samego Diabła, a kartami przetargowymi okazuje się czwórka zdrajców Lucyfera przyjęta do ISAYSS. Dodatkowo, dziewczynie zaczyna bardzo na kimś zależeć...
  Dlaczego zdrajcy znaleźli się w agencji?
  Dlaczego Diabeł stworzył tak zawiłą zagadkę, której odkrycie ma rozpocząć Trzecią Wojnę Światową?
  Dlaczego rządzący światem Zarząd nie chce wtrącać się w działania swojego odwiecznego wroga?
  Nikt nie wie, jak długo te pytania pozostaną bez odpowiedzi.
  Może ty dowiesz się tego pierwszy?

  Trzymaj Mnie

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam! Zapraszam Cię na nowy (13) rozdział mojego opowiadania! Liczę na szczery komentarz z opinią! :)

  Ola z
  darkest-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. miłość ,przyjaźń,zauroczenie .
  Matylda to 18 letnia dziewczyna , która po intrydze swojego chłopaka razem z przyjaciółkami postanawia przeprowadzić się do Londynu , aby spełniać swoje marzenia.Dziewczyna jest bardzo utalentowana ma nieziemski głos i niesamowicie tańczy . Jest też trochę zbuntowana . Poznaje 5 wspaniałych chłopaków , których postara się polubić. Jeden z nich zawiruje jej w głowie. Czy jej życie będzie usłane różami czy też przeciwnie ?
  Serdecznie zapraszam na : http://koffyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. I czarował zniszczotą wonnych niedowcieleń, i kusił coraz głębiej – w tę zieleń!

  Opowiadanie, które rozgrywa się w rozległej, zielonej krainie. Camden od dawna nie pamięta wojen i przelanej krwi. Ale nadchodzi czas zmian, bo obudziło się zło. Czy zielonym lasom przyjdzie spłonąć? Czy brat zabije brata, a syn okradnie ojca? Czy dzieci będą ginąć, gdy mężczyźni w żelazie przejdą przez wioski? Stworzenia lasu przebudziły się z wieloletniego snu. Licho zaczęło chichotać w nocy pod oknami, a Banshee swoim śpiewem wołają ku śmierci. Co do tego wszystkiego ma Kruk i jego Korona? Zapraszam!

  |korona-kruka.blogspot.com|

  OdpowiedzUsuń

 30. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Marionetki - cienka granica, którą łatwo przekroczyć

  Są potrzebni ludzie, których potraktujemy w naszym życiu jako pionki. W końcu trzeba jakoś dojść do wyznaczonego celu, prawda? Nie każdy jednak to rozumie. Tyle, ile jest ludzi tyle jest różnych spojrzeń na świat. Krąg prawników, prokuratorów, sędziów, morderców, skazanych czy biznesmenów zrozumieją, że czasami lepiej poświęcić kilka osób niż ludzkość. Każdy walczy o swoje. Takie jest w końcu prawo życia. Po jakiej stronie Vanessa? Czy zgodzi się z matką? Jak potoczą się jej losy?
  http://cienka-granica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Stojąc na korytarzu, czujesz dziwny zapach. Z jednej strony przypomina on rozlany inkaust, a z drugiej starą księgę. Nie możesz go od razu sprecyzować i postanawiasz się nad tym zastanowić, jednak niespodziewanie przeszkadza ci jakiś osobnik z naburmuszoną miną. W dłoniach o krzywych palcach trzyma podkładkę do notowania. Na piersi widnieje jakiś emblemat, ale nie chcesz się zbytnio przyglądać.
  – No, no. Nareszcie. Cały dzień żeśmy czekali. Za mną proszę.
  Ruszasz niepewnie za dziwnym mężczyzną. Za rogiem znajdujesz się na klatce schodowej. Twój przewodnik prowadzi cię schodami w dół.
  – Chłodno tutaj – zauważasz niepewnie.
  – Owszem, tak. Ale taka temperatura najlepiej sprzyja tworzeniu!
  – Tworzeniu? – zapytujesz.
  – Owszem, tak. Patrz, no. O, tutaj. – Mężczyzna przełącza jakąś dźwignię i nagle zapalają się światła.
  Dostrzegasz wiele pomieszczeń, oddzielonych od siebie szklanymi szybami. Przypominają ci trochę sklepowe wystawy.
  – Tu mamy poetów. Jak widzisz, zbyt wielu ich nie jest. Wena nie jest dla nich zbyt łaskawa. Czasami dostają czekoladki. A tam, tam są mistrzowie fantastyki. Tym to trzeba donosić codziennie papieru do pisania, ale gdy chcesz coś zabrać i pokazać… Aj, aj, aj! Nasz poprzedni pracownik stracił dwa palce, gdy próbował wykraść skończoną powieść. Jednak są przyjaźni, gdy dyskutujesz z nimi na temat ich prozy. Ci od romansów lubią się z tymi od fanfictionów. Czasami puszczamy ich razem. Są niegroźni, zazwyczaj płaczą w kątach. Albo dla odmiany kwiczą radośnie. Mają wiele wspólnych tematów. Obecnie mamy zastój… Żaden twórca nie dołącza do naszej placówki i powoli robi się monotonnie. No, mam nadzieję, że to niebawem się zmieni. Proszę do mojego gabinetu, dokończymy formalności.
  Lorem Ipsum

  OdpowiedzUsuń
 33. [SPAM] Londyn to miasto pełne tajemnic i osobliwych ludzi, które owe tajemnice umiejętnie ukrywają przed pełnym ignorancji światem. Wśród nich jest także Rose Elliot – jak często w takich historiach bywa, jest ona przeciętną dziewczyną ze swoimi drobnymi problemami, które w jej oczach rosną do rangi tragedii absolutnej. Ciąg zaskakujących wydarzeń i wyjątkowo okrutnych intryg sprawia, że dziewczyna przez przypadek odkrywa świat, który z zasady powinien być niewidoczny dla zwykłych ludzi.
  „Ósmy świat” to historia o istotach nie z tego świata, które – pomimo wszystko – jak każdy z nas przeżywają wzloty i upadki, zakochują się i knują intrygi, by doprowadzić wrogów do zagłady absolutnej. Poznaj brutalne, zdolne do największych manipulacji wilkołaki, arystokratyczne wampiry i najbardziej okrutne stworzenia, jakie tylko mogą istnieć – ludzi. Zajrzyj na osmy-swiat.blogspot.com , by odkryć tajemnice światów, które poznałeś tylko w snach.

  OdpowiedzUsuń
 34. Uwaga Spam!!
  autorka z góry przeprasza i jeśli nie jesteś zainteresowany/a zwyczajnie skasuj komentarz nie kierując obrazy wobec jego autorki.
  „Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jaki wpływ na dalsze życie mają wasze decyzje?
  Myśleliście o tym czy zmieniłoby się cokolwiek gdybyście w pewnych sytuacjach zachowali całkiem inaczej?
  Czy w jakikolwiek sposób sądzicie, że macie wpływ na swój los?
  Ona myślała że go ma.
  Ginny to zwyczajna Gryfonka zakochana i szczęśliwa u boku wybranka swojego serca Harrego Pottera.
  Ma wszystko o czym może marzyć dziewczyna w jej wieku a jednak pewnego dnia wszystko nagle się zmienia.
  Za sprawą tragicznego w skutkach ataku Śmieciorżerców na ulicę Pokątną Ginny traci pamięć a wraz z z tym niespodziewanie zmienia się jej całe życie.
  Zagubiona w świecie własnej rzeczywistości Ginny musi odnaleźć swoje własne ja, ale nic nie jest łatwe.
  Wciąż nękają ją tajemnicze sny, które musi dzielić ze swoim największym wrogiem Draco Malfoyem, a on wyzwala w niej dziwną i nieokiełzaną moc za każdym razem kiedy się spotykają.
  Co naprawdę łączy te dwójkę i czy to wszystko jest dziełem przypadku?
  Jak zachowa się Ginny, gdy będzie musiała wybierać pomiędzy tym, co jest słuszne a głosem własnego serca?
  I czy jej decyzja okaże się słuszna wobec tego, od którego powinna trzymać się z daleka?
  Jeśli jesteście ciekawi zapraszam serdecznie na:
  http://niewolnicy-przeznaczenia.blogspot.com.
  Życzę przyjemnej lektury!!

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na http://drop-of-hope.blogspot.com/, gdzie pojawił się nowy - 18 rozdział xx

  OdpowiedzUsuń
 36. [Spam] Udaj jedno z bóstw i miej wpływ na innych. Czyż nigdy tego nie chciałeś? Na pewno, choć raz, o tym pomyślałeś. Sprawdź swój talent pisarski zdając się na opinię innych, chyba że myślisz, iż nie podołasz, bo nie potrafisz przyjąć przegranej. Jednakowoż, jeśli chcesz wygrać i poczuć się wyróżnionym to zapraszam.
  Kidzuita zaprasza na swój pierwszy, zagmatwany konkurs, który o dziwo jest banalnie prosty.
  Więcej na: http://kidzuita.blogspot.com/p/konkursy.html
  Zapraszam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Na dnie szuflady kryje się niesamowity świat fantazji... Dlaczego więc nie otworzyć jej i nie zauroczyć Czytelników jego magią?

  Jeśli chcesz podzielić się z większym gronem odbiorców swoją wyobraźnią, zapraszamy na nowo otwarty, zupełnie inny, katalog opowiadań. Na dnie szuflady to znacznie więcej niż zlepek twórczości blogowych autorów. Naszym celem jest promocja blogowych perełek i zjednoczenie wszystkich internetowych pisarzy. Jeśli więc chcesz zostać częścią tej społeczności – serdecznie zapraszamy!

  na-dnie-szuflady.blogspot.com

  PS Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 38. Historia o niełatwych relacjach między młodą dziewczyną, jeszcze nastolatką, a doświadczonym przez życie mężczyzną, który dzięki swojej ciężkiej pracy, dotarł na sam szczyt. Kiedy raper zatrudniał Kimberly do opieki nad swoim synem, nawet nie przypuszczał, że niepozorna małolata, może tak namieszać w jego życiu.
  Opowiadanie pełne opisów uczuć i akcji. Intrygi, romanse, zdrady... Tego na pewno nie zabraknie. Poznaj życie Kimberly Fisher oraz Miles'a Alexader i daj się wciągnąć w ciekawą fabułę, a myślę, że nie pożałujesz.

  http://west-coast-nigga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. [ Spam ] Blog powstał z myślą o ludziach oddanych i interesujących się Azją. Znaleźć będzie tu można: ciekawostki ze świata muzyki, wskazówki dotyczące rysowania mangi, krótkie opowiadania fanfiction z udziałem bohaterów z anime tudzież mangi oraz recenzje poszczególnych tytułów, książek i inne rzeczy, które nabędzie blog wraz z przybyciem czytelników, i doświadczenia.
  Dołącz i wprowadź na bloga nowe życie.
  Zapraszam.
  http://intelligent-otherwise.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy wierzysz w miłość? Ona tak, on nie. Czy uwielbiasz rządzić, manipulować innymi? On tak, ona nie. Oboje jednak nienawidzą, kiedy druga osoba robi na przekór Czy dziesięcioletnie małżeństwo przetrwa? Czy kobieta jest na tyle silna, aby udźwignąć problemy swoje, ale także i męża? Czy dla Aarona jest ważna żona? Przekonaj się sama,
  http://i-dont-wanna-feel-your-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. [SPAM]

  Most był bardzo mocny i stabilny. Wykonany z betonowych ogromnych bloków i drewnianych podpór mógł wytrzymać bardzo długo. Gdy stanęły przed drzwiami nastąpił moment, którego szesnastolatka bała się najbardziej. Musiała rozstać się z matką. Mocno przytuliła kobietę, która przez tyle lat była przy niej i spojrzała jej w oczy.

  - Nie zapomnij mnie – powiedziała patrząc jak iskierki w jej oczach gasną.

  - Nie zapomnę – odpowiedziała – Obiecuję, mamo.

  Gdy zdecydowała się zapukać do drzwi, Teresa zniknęła w oddali. Po chwili jedna z części otworzyła się i zza niej wynurzyła się postać w długiej ciemno niebieskiej sukni sięgającej, aż po ziemię i jasno błękitnym płaszczu spiętym pod szyją klamrą w kształcie jakiejś rośliny. Trudno było powiedzieć co to jest. Kobieta wyglądała na zbliżoną wieku jej matki. Ciemne włosy miała lekko upięte z tyłu tak, że pojedyncze pasma swobodnie owiewały jej szyję. Lekki dekolt zdobił naszyjnik podobny do tego, który miała ona sama. Obwódka była zaznaczona czernią, a w środku znajdował się biały piasek.

  - Witamy w Entrusted – skinęła delikatnie głową – Szkole dla Przeznaczonych. Za nim przekroczysz próg widzę, że masz coś ze sobą. Musisz mi to pokazać.

  www.imagine-depths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Boisz się czegoś? Śmierci? O tak, bo lepiej umrzeć jak tchórz niż żyć, prawda? Życie to jeden wielki teatr, a my, zwykli śmiertelnicy to aktorzy, a niekiedy lalki, którymi manipulują ci więksi, odważniejsi, bezwzględni. Do jakiej grupy ty się zaliczasz? Chcesz być kimś innym niż jesteś? Pomyśl zatem czy warto?
  http://nie-zadawaj-pytan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Osiemnastoletnia Mistral prowadzi całkiem zwyczajne życie, jednak wkrótce przyjdzie jej poznać prawdę o sobie i pewnym niezwykłym „darze”. Dokładnie w dzień swoich osiemnastych urodzin stanie się kimś zupełnie innym i pozna długo skrywaną tajemnicę. Czy będzie potrafiła sprostać temu, co ją czeka oraz dokonać właściwych wyborów? Zegar tyka....

  Zapraszam do zagłębienia się w moją autorską historię: http://sekrety--nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Młodość nie jest taka łatwa, jak się wydaje. Pozornie dobre decyzje nie zawsze okazuję się właściwe. To co wydaje się wspaniałe może być tylko fikcją. Czasami wystarczy po prostu dać sobie pomóc...
  Alexis i Leah nie radzą sobie z zaakceptowaniem siebie. Te dwie na ogół inne dziewczyny mają więcej cech wspólnych, niż to się im wydaje. Czy nowa znajomość wpłynie na ich życie?
  Zapraszam na http://mad-reckless-love.blogspot.com/ :)) /Leah

  OdpowiedzUsuń
 45. Witaj,
  niedawno powstało forum literackie. Chcemy zebrać ludzi, którzy lubią czytać, a przede wszystkim pisać i chcą się rozwijać.
  Chciałabyś do nas dołączyć? Byłoby świetnie, gdyby udało nam się stworzyć forum literackie, gdzie każdy może liczyć na szczerą opinię.
  Może wpadniesz i zdecydujesz się opublikować u nas swoje teksty, wziąć udział w dyskusjach i poczytać wciąż powstrający dział "jak pisać".
  Zapraszamy na: http://gryzmoland.vxm.pl/
  Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!

  OdpowiedzUsuń
 46. [Spam[ Witam, mam przyjemność zaprosić cię na konkurs literacki. Proste w wykonaniu i zarazem przyjemne zadanie. Jednak jakie? Tego dowiesz się na: http://kidzuita.blogspot.com/p/konkursy.html
  Zapraszam serdecznie.
  Pozdrawiam. Disarray.

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy niewinne dziewczę jest zdolne do zabijania? Jeśli pewnego dnia znajdzie się w przedziwnej krainie, a jej jedyną możliwością przeżycia będzie usługiwanie tajemniczej kobiecie, morderstwa na jej życzenie, co wtedy? Zrobi to, a może będzie uciekać? Jedno jest pewne, jeśli chociaż raz odwiedzisz tę kryształową krainę nigdy nie wrócisz. Musisz wybrać, zło czy dobro? Ale uważaj, w tym jest haczyk, bowiem nic nie jest takie jakim się wydaje. Zaryzykujesz?

  escape-from-reality.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. Autorka z góry przeprasza za SPAM.
  Zapraszam na bloga z opowiadaniem YAOI. (związek mężczyzna-mężczyzna) Będą zawarte tam sceny erotyczne, dlatego jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, szczerze przepraszam.
  Historie opowiadające o miłości... zakazanej miłości dwóch mężczyzn. Opowiada o ich poznaniu, pasji, miłości... wszystko jest jednak oparte na końcu. Oneshot, twoshot... Zobaczymy!

  Link:
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam do siebie na ostatni rozdział: http://drop-of-hope.blogspot.com/ xx

  OdpowiedzUsuń
 50. Witaj! Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej przyjaźni damsko-męskiej, zapraszam: www.mallory.blogujaca.pl
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Przepraszam za Spam:)

  Chcesz by twój blog był w katalogu? Zapraszam na Magic Blogs http://maagic-blogs.blogspot.com/.
  Możemy także wykonać zwiastun do twojego bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 52. hejka!
  Zapraszam na http://nie-wolno-igrac-z-ogniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 53. Przeszłość nie była by przeszłością gdyby nie przypominała o sobie od czasu do czasu. Nasze życie byłoby monotonne i nudne. Czy potrafilibyśmy żyć bez niespodzianek, przyjaźni, miłości, ludzi? Strach, radość, gniew, ból, rozczarowanie to bardzo ważne uczucia. Wiele tych rzeczy istnieje w życiu detektyw Ashley Marshall, która wreszcie ułożyła sobie życie. Jednak teraz przyszedł czas, aby zapłacić za błędy z przeszłości, ale także i przyszłości. Poradzi sobie?
  http://odkryc-granice-mozliwosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 56. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Y que yo soy la que miente - Emma Montgomery to studentka prawa, która przeżyła niebezpieczny wypadek samochodowy. Jego skutkiem jest amnezja. Nie pamięta swojej przeszłości. Nagle pojawiają się osoby, których nie pamięta oraz odpowiedzi, które musi poznać, aby móc zacząć żyć przyszłością. Czy jest na tyle silna, aby to zrobić? Jeśli chcesz się przekonać jak potoczą się jej losy to zapraszam na swojego bloga.
  http://que-no-te-ame-como-yo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. SRE to Strategic Response Espana, czyli Jednostka Szybkiego Reagowania. Nie wszyscy członkowie drużyny pierwszej są zachwyceni nowym negocjatorem. Jest nim Claudia Williams, która niekiedy ma inne zdanie, stawia na ryzyko i broni swojego jak lwica. Jest niezależna, wymagająca i czasami korzysta z kompromisów. Jak się potoczą jej losy w SRE? Czy w końcu będzie szczęśliwa? Czy przełamie swój strach? Czy złamie swoje zasady i zaryzykuje?
  Zapraszam serdecznie,
  http://perfecto-para-respirar-cero-gravedad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszamy na nowy katalog blogów.
  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 60. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 61. Podejdź do lustra i powiedz kogo chciałbyś zobaczyć, a kim jesteś. Znajdź różnice i napraw je. Czy tak trudno być sobą? Tak, ponieważ każdy gra swój własny spektakl. Nadejdzie taki dzień, że dwoje obcych dla siebie ludzi będzie musiało wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy oprócz niechęci poczują coś jeszcze? Pamiętaj, że każda rodzina ma swój sekret.

  Nie złamię się jak Ty.
  Nie popełnię błędów takich jak Ty.
  Nie będę taka jak Ty.
  Będę Twoim przeciwieństwem, Tato.
  Ali
  Zapraszam,
  http://be-close-to-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Człowiek, aby uratować własne życie, a przede wszystkim życie swoich bliskich jest w stanie zrobić absolutnie wszystko. Życie nigdy nie rozpieszczało Isabelli Coleman. Odkąd pamięta chodziła po własnych, świeżo wydeptanych ścieżkach. Dokąd tym razem ją powiodą?
  Zapraszam serdecznie,
  http://ktora-droge-wybrac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/


  Ile cierpienia może znieść człowiek? Bardzo wiele dopóki chce żyć. Dopóki wierzy, że jest w stanie się wybić. Jednak marzenia a rzeczywistość to dwie różne skrajnie sprawy. Z jednej strony nienawidzę być tak zwana szara, niewidzialna dla innych. Uwielbiałam być w centrum zainteresowania, wyróżniać się. Lubiłam, kiedy ludzie o mnie mówili. Po okropnych przeżyciach mój charakter wykształtował się. Wiele czynników spowodowało, iż od dzisiejszego dnia będę mieszkała w Domu Dziecka w pięknym państwie. W kraju, w którym się urodziłam. Barcelona to niezwykłe miasto. W sumie komuś bardzo zależało, abym akurat znalazła się tam, gdzie wszystko się zaczęło. Hiszpania.
  Zapraszam,
  http://karuzela-przeszlosci.blogspot.com/

  Chciała i potrzebowała jednej rzeczy. Poznać smak miłości i być kochaną. Jak wiadomo nie można mieć wszystkiego. Nie wszyscy ludzie grają czysto i właśnie to ją ukształtowało. W wieku trzech lat została adoptowana przez małżeństwo, które nie mogło mieć dzieci. Dostała szansę i wykorzystała ją w pełni świadomie. Jest cenionym adwokatem. Jak dalej potoczą się jej losy?
  Zapraszam,
  http://urazy-z-przeszlosci.blogspot.com/

  Wyrzuty sumienia, wina - to dwie wręcz pozorom normalne odczucia, których nie tak łatwo się pozbyć. Nie ma dnia, godziny, minuty, aby Dominique 'Domi' Kselash nie myślała o tym. Niektóre rzeczy nie zapomina się. Przeszłość nie stanie się przeszłością, dopóki się z nią nie pogodzimy. Los szykuje niespodziankę. Początkiem wszystkiego będzie spotkanie panny Kselash i Axela Lshandt'a.
  Zapraszam,
  http://stracic-wszystko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. zapraszam do czytania i komentowania mojego nowego bloga: http://bogini-evelyn.blogspot.com
  Evelyn Blood jest szesnastoletnią księżniczką drugiego wymiaru, pierwszą dziewczyną urodzoną ze związku wampira i wilkołaka. w przyszłości ma wyjść za mąż, za Lorda Dimitira, władcy trzeciego wymiaru. jest też jedną z czternastu naznaczonych, czyli osób o niezwykłych mocach. ona sama jest patronką zwierząt. Jest rozpieszczoną królewną, ale jest też silna i wiele przeszła. Ma jednak wielkie wsparcie ze strony przyjaciół i braci. i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pewien naznaczony, który delikatnie mówiąc zamiesza trochę w jej życiu...

  OdpowiedzUsuń
 66. Cześć :) Z doświadczenia wiem, że próby promocji na facebook'u czy google + mogą być bardzo trudne - a na pewno bardzo drogie!!!
  Potrzebujemy ludzi którzy będą klikać "Lubię to", co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty.
  Blogowskaz.org jest serwisem społecznościowym, konkurującym z innymi znanymi Ci portalami.

  Skoro kampanie marketingowe w internecie mogą okazać się bardzo drogie, spróbuj czegoś nowego! Często nie potrafimy panować nad procesem, za który płacimy.
  Tu pojawia się darmowe rozwiązanie czyli http://Blogowskaz.org !!!

  Skąd więc mamy mieć pewność, że to działa? Na szczęście jest to darmowe rozwiązanie które przetestujesz i przekonasz się że warto być częścią społeczności ;) Działasz szybko, skutecznie i posiadasz pełną kontrolę nad swoją popularnością. Uwierz, to się opłaca.
  http://czarnyszczur.blogspot.com - poleć mój blog przy rejestracji ;)

  OdpowiedzUsuń
 67. Historia i o miłości, śmierci, odrzuceniu, wszystko to znajdziesz na blogu "oczyszczona.blogspot.com ", a jeśli zainteresuje cię jakiś temat, napisz, może to Twój pomysł zostanie opublikowany. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 68. Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 69. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy wybaczy mu i zostaną przyjaciółmi? Może połączy ich uczucie?

  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. Zapraszam na: http://sakuita-loveme.blogspot.com/
  ,,Życie. Jest piękne, ale nie dla wszystkich. Czasami los potrafi nam odbierać to co piękne, to co kochamy. Mnie los jeszcze nie pozbawił najbliższych osób. Nie znam jednak, ani dnia, ani godziny.
  Staram się nie myśleć o tym co będzie jutro, za godzinę, miesiąc, rok. Boję się przyszłości najbardziej na świecie. Są nawet takie dni gdy nie chce mi się żyć. Mam kompletnego doła i najgorsze jest to, że nie pociesza mnie najlepsza przyjaciółka. Nie mam przyjaciółki. Nie mam też chłopaka. Jestem sama."

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam na swojego nowego bloga. Można tam znaleźć dopiero co dodany prolog ;3 xx
  http://sea-depths.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. „Kiedy byłam mała chciałam stać się legendą, ale w dzisiejszych czasach legendy to już przeżytek. Świat, w którym rządzą pieniądze od zawsze stanowił dla mnie czarną otchłań, której wcale nie chciałam poznawać. Dzisiaj to księżniczki w przykusych spódniczkach uganiają się za swoimi rycerzami, którzy gdzieś po drodze zgubili białe rumaki i wyposażyli się w szybkie samochody z głośnymi silnikami. Moja bohaterska przygoda nie miała być miła, nie miała być ładna i nie miała być szczęśliwa. Miała się lać krew, miało być cierpienie, a miłość miała być ostatnią rzeczą, którą tam znajdę. Zapomniałam jednak, że jest jeszcze nadzieja, a ona, jak wiadomo, umiera ostatnia.”
  ~ z pamiętnika Skyler Williams

  jeżeli masz trochę czasu i chęci - serdecznie zapraszam. :))
  http://bezsennosc-w-miescie-aniolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. [SPAM]Ona piękna, dystyngowana, lecz nieszczęśliwa i samotna. On szalony, kowal własnego losu, robi co chce i z kim chce. Oboje z różnych światów. Nie łączy ich nic, a jednak ciągnie ich do siebie niewidzialna siła. Razem, ale osobno.
  Historia o miłości, problemach, łzach, śmiechu, poświęceniu. Nikt nie wie co im los przyniesie, ale nie poddają się. Dążą do przodu nie bacząc na przeciwności losu. To czy będą naprawdę szczęśliwy zależy tylko od nich.
  Zapraszam na http://panienka-z-dobrego-domu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Mało we mnie z ideału. Często czuję się jak pęknięte szkło. Jednak nikt o tym nie wie. Poza mną. Nie trać czasu, zacznij żyć. Żyj teraźniejszością, walcz o przyszłość. Przeszłość zostaw mnie. Naprawię to wszystko. Obiecuję. Naucz się żyć chwilą, proszę.
  Zapraszam,
  http://blind-hallways.blogspot.com/

  A man can be destroyed, but not defeated to powieść o losach wielu osób, lecz główną bohaterką jest Moura Rain. Czym jest życie bez komplikacji? Tak łatwo oceniać innych, ale trudniej im pomóc, a to właśnie robi wraz z zespołem - JSR. Nie mają chwili spokoju. Czy uda im się odnaleźć swoje szczęście?
  Zapraszam,
  http://biggest-defeat.blogspot.com/

  Zapraszamy na bloga stworzonego po to, abyśmy miały gdzie wylewać słowa, które wychodzą spod naszych palców, które stukają o klawiaturę, gdy tylko znajdziemy wolną chwilę. Na blogu będziecie mogli znaleźć opowiadania naszego autorstwa. Krótsze, dłuższe, jednowątkowe, dwuwątkowe itp. itd. Zapraszamy do lektury.
  Nieukochana & Lea
  http://gypfo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Jedna noc, Jedna osoba,ten jeden moment, Ona budzi się w szpitalu z połamanymi żebrami, nic nie pamiętając poprzedniej nocy. Nieznane znamię na brzuchu-serduszko z literką r. Nowe kłopoty, Nowi ludzie, Nowe miejsca i nowy...strach ?
  Zapraszam do przeczytania tej historii

  http://nowe-opowiadanie.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 78. Nie umiem pisać reklam. W każdym razie moje opko jest o elfach, magii, jednorożcach, pegazach, smokach, wilkołakach itp, itd,. Główną rolę gra Iza Kastor - czternastoletnia dziewczyna, która za pomocą Drzewa Życia - Teleporter - dostaje się do elfiego miasta Sariss. Stamtąd, wraz z przyjaciółką Denise i Wojownikami, musi dostać się do Silvaterrae - stolicy. Tyle mogę zdradzić ^^ Jeśli Cię zainteresowałam, zapraszam do mnie na:
  pelargiaa.blogspot.com
  Z góry dziękuję za odwiedziny i proszę o komentarz :)
  Pelargia
  PS Na jakimś blogu w SPAMIE zobaczyłam reklamę Twojego bloga. Napisałaś tam, że życie jakiejś dziewczyny zmieniło się o 360 stopni, czyli w ogóle. Coś zmienić może się najwięcej o 180 ;) 360 to pełne koło.

  OdpowiedzUsuń
 79. Opis: "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Zapraszam na
  http://youaredestinedforme.blogspot.com/
  Pewien deszczowy pochmurny dzień, małe zwykłe miasteczko, wydawałoby się, że Kamilę nic tutaj ciekawego nie spotka. Kiedy przenosi się tutaj, wszystko jest nudne, dni ciągną się wiekami co doprowadza ją do szału. W szkole lekcje jeszcze nigdy nie były tak nieciekawe. Nic nie zapowiada, że cokolwiek się zmieni, a jednak. Któregoś dnia do jej klasy przenosi się Oliwia - dziewczyna o magicznym uśmiechu i zalotnym spojrzeniu. Dziewczyny szybko się dogadują. Stają się sobie coraz bliższe...

  OdpowiedzUsuń
 81. swietlikowawioska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 83. http://projekt-noe.blogspot.com/
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń